Foto: Thomas Bjørnstad
Urban Future global conference (UFGC) er Europas største arrangement for bærekraftige byer, og pågår flere steder i Oslo sentrum, blant annet i Folketeateret.
Tirsdag 21. mai markerer LINK arkitektur og Multiconsult starten på konferansen gjennom et felles kunde- og bransjearrangement med etterfølgende Åpent hus i Kirkegata 4. Arrangementet LINKIN’Grid er et sidearrangement til UFGC.
– Konferansen er en viktig møteplass og er viktig for erfaringsdeling og læring mellom organisasjoner og på tvers av land. Vi ser frem til både å dele vår kunnskap og få innsikt i andres erfaringer i løpet av dagene Urban Future global conference pågår, sier Kristin Olsson Augestad, direktør for Bygg og eiendom i Multiconsult.
Hun påpeker at Multiconsult-konsernet er bredt representert i løpet av konferansen.
LINK arkitektur og Multiconsult inviterer til spennende innlegg om utvikling av Kvadraturen i Oslo, den 21. mai. Vi har samlet 10 foredragsholdere fra Kvadraturen som hver får 20 bilder på 20 sekunder til å inspirere deg. Etterpå er det Åpent hus og konsert i Kirkegata 4.
Se program og påmelding
I løpet av og etter arrangementet avholdes Åpent Hus i Kirkegata 4, der LINK arkitektur har hovedkontor. Vi byr på omvisning, presentasjoner og demonstrasjoner. Bandet Maple & Rye spiller opp til fest og hus-restauranten holder åpnet utover kvelden. Ingen påmelding nødvendig.